Приватне Будівельне підприємство «Спецхімбуд» виконує роботи для будівництва та реконструкції, зокрема інженерно-геологічні вишукування для будівництва, проекти житла та промислових об'єктів, контроль за проектуванням та виконанням будівельних робіт.

Будівельне підприємство виконує обстеження технічного стану будівель і споруд, їх паспортизацію за стандартами України і розробляє креслення для підсилення конструкцій.

«Спецхімбуд» також розробляє схеми розміщення окремих будинків, споруд та інженерних мереж, розрахунок, конструювання та монтаж металевих, залізобетонних, дерев'яних і кам'яних конструкцій, проектування і монтаж внутрішніх інженерних мереж струму, водопровода та каналізації.

Підприємства є часто замовниками обстеження існуючих конструкцій і споруд та розробок проектної документації. Прикладом складного та відповідального проекту є розрахунки несучих конструкцій обпалювальної печі з навантаженням 40000кРа. Подіум печі являє собою залізобетонну монолітну раму. Замість старої печі необхідно було побудувати нову пічь, яка створювала на раму та фундаменти значно більші навантаження. Після обстеження фундаментів і рами, були виконані розрахунки з використанням програмного пакету «Lira». Було встановилено, що існуюча рама і фундаменти витримують навантаження від нової печі. Завдяки виконаного договору замовник використав існуючі фундаменти і подіум для нової печі та отримав вагомий прибуток.

   
Welcome
Проекти
Про нас
Ліцензія
Здійснене
Мова: