Будівельне підприємство «Спецхімбуд» засновано в Полтаві його власником Юрієм Алпатовим у 2002 році. У цей час в Україні швидко збільшувались обсяги будівельних робіт, але проектні та вишукувальні огранізації з державною формою власності не були здатні вчасно виконувати документацію для будівництва. Та попит народив пропозицію. Після закінчення аспірантури у Київському науково-дослідному інституті будівельних конструкцій (NIISK, www.niisk.com), Юрій Алпатов засновує «Спецхімбуд» і вже у рік його заснування успішно виконує замовлення в умовах конкуренції з боку інших будівельних і проектних фирм.

До сьогодення приватне будівельне підприємство «Спецхімбуд» розширює обсяги робіт, зв'язки з замовниками, географію будівництва. Серед замовників є такі великі підприємства та організації як Полтавський завод штучних алмазів, Полтавський завод газорозрядних ламп, Кременчуцький політехнічний університет, Полтавський маслоекстракційний завод. Крім великих підприємств, клієнтами будівельного підприємства «Спецхімбуд» є фізичні особи, середні та малі підприємства.

Перевагою будівельного підприємства «Спецхімбуд» є оперативне реагування на вимоги замовника та велика швидкість виконання робіт. Юрій Алпатов для виконання складних замовлень притягує досвідчених інженерів і науковців, використовує сучасні методи випробувань і розрахунків. Документація, що створюється, завжди відповідає умовам договору та вимогам діючих стандартів.
Welcome
Проекти
Роботи
Ліцензія
Здійснене
Мова: